Aaron Jay Windsor

29. července 2014 v 17:34

Hráč: Jax | Postavenie: Študent | Dátum narodenia: 30.6.1878 | Ročník: 1. | Vek: 11 | Body: 0
Sebevědomá chůze a letmý samolibý úsměv. Jeho kroky pomalé a rozvážné, očividně nikam nespěchá, a to i když přichází pravděpodobně pozdě. Považuje se za ideálně vysokého se svou 165 cm štíhlou, již v tomhle věku lehce vyrýsovanou postavou. Pyšní se svými pečlivě vystylizovanými vlasy barvy černé kávy, co se lesknou jako karamel, když na ně dopadne světlo. Byl obdařen ostře řezanými rysy - vyrýsované lícní kosti a definovaná brada. Většině lidem, když se s nimi setkává poprvé, nejprve věnuje dlouhý pohled tmavě zelených očí s jantarovými skvrnkami a hnědou linkou rámující duhovky, kdy si je pečlivě měří, což většinou způsobí nepříjemný pocit, že vás mlčky soudí a snaží se v jednom relativně krátkém okamžiku přečíst celou vaši osobnost. Je jistě zřejmé, že Aaron o svůj vzhled řádně pečuje a celkem mu na něm záleží, takže pokud se vám poštěstí ho zahlédnout v teplákách a divoce rozcuchaných vlasech ve stylu 'právě jsem vstal z postele', jste pro něj vzácná osoba, na kterou z nějakého důvodu začne nahlížet úplně jinak. Obvykle ho zahlédnete ležérně oblečeného - jeho nejoblíbenějším kouskem oblečení je kožená bunda, kterou zdědil po svém bratrovi, ale občas ani o prázdninách neopomene kravatu a košili, záleží na tom, na jak moc 'nóbl' se ten den zrovna cítí.

'Lidé jsou jako cibule.' Aaronova oblíbená hláška, která napoprvé možná zní absurdně a humorně. Ale většina lidí má několik vrstev, více tváří. Málokdo je takový, jaký se na první pohled zdá. A Aaron mezi tyto výjimky nepatří. Ke všem autoritám je zdvořilý, vyjadřuje jim patřičnou úctu, jednoduše dokonale vychovaný a na pohled bezchybný. Což je pochopitelné vzhledem k jeho rodinným poměrům. Naopak ke svým vrstevníkům se ale chová troufale, upřímností neplýtvá, bez ohledu na to, zda to ten druhý slyšet chce či nechce, a nebezpečně balancuje na hranici mezi legrací, hravostí a drzostí. Mezi přáteli je známý svým kousavým sarkasmem a ironií. Na druhou stranu, i když způsob, jakým se nosí a vzhled, který křičí 'rich boy', by mohl naznačovat opak, nerad o sobě mluví. O své rodině, svém původu. Nezdá se to tak, ale raději mlčky poslouchá žvásty a starosti někoho jiného. Cítí se výjimečně, když se mu někdo svěřuje, což z něj dělá skvělého posluchače. Nikdy se nesnaží nabídnout útěchu slovy, protože z vlastní zkušenosti ví, že prázdná slova ničemu nepomůžou. Je to na svůj věk vyspělý kluk, vzhledem k tomu, s čím se musel odmalička potýkat a díky své rodině, hlavně svým starším bratrům, možná až příliš sebejistý až k pokraji arogance. Aaron si rád čte a píše, což se dá poznat z toho, jak si u sebe v kapse vždy nosí malý notýsek a tužku, ale na druhou stranu ho také baví bojová umění. Nepředstavuje se nijak jinak než jako 'Ace'.
Aaronova rodina lze být popsána stejně jako Aaronova etiketa. Na první pohled dokonalá a bezchybná, bohatá rodina. Ale pravdou je, že u bohatých rodin je to málokdy, jak se zdá. Aaron se narodil v Londýně a tam také vyrůstal a stále bydlí. Jejich rodina je početná, narodil se jako třetí dítě, načež krátkou chvíli poté dostal ještě bratra a sestru. Tito tři sourozenci si byli odmalička blízcí a považovali se v podstatě za trojčata. Všech pět sourozenců se sblížilo teprve až vyplavalo na povrch, že William, nejstarší z nich, trpí gamblerstvím, a proto vyhledal jejich pomoc. Ve stejnou chvíli se vzdálili od jejich otce, vzhledem k tomu, že ten byl příliš zaneprázdněný a zabraný do své práce, že prosbám o pomoc od jeho nejstaršího syna nevěnoval ani špetku pozornosti. Navíc tu stále byla ta záležitost s jeho matkou, která každý druhý týden o prázdninách chodila do jakéhosi baru, který rozhodně neodpovídal jejím obvyklým standartům. Aaron si pochopitelně domyslel, že Catherine svého manžela podvádí a smutné je, že to i chápal. Od všeho drama u nich doma se rád odpoutal, když mu přišel dopis z Bradavic.

× Galeóny: 0
  1. Prútik: 30cm, eben, pružný, pero z fénixa
  2. 3 obyčajné habity
  3. 1 špicatý klobúk
  4. 1 pár ochranných rukavíc
  5. 1 zimný plášť
  6. 1 cínový kotlík - veľkosť 2
  7. 1 čierna moira
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
~
.